Kompiuterinė pagalba
8 611 53650
lt en
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Akriliniai markeriai - flomasteriai ARRTX, 12 spalvų

Akriliniai markeriai - flomasteriai ARRTX, 12 spalvų (Prekės kodas: LC303274)

32,11 €
Kiekis:
Prieinamumas: Sandėlyje
Aukštos kokybės ryškių spalvų nenuplaunami akriliniai markeriai-flomasteriai ARRTX yra skirti piešti ant įvairių paviršių, tokių kaip kartonas, oda, audinys, gipsas, putplastis, metalas, stiklas, keramika, plastikas, medis, akmuo ar kitų. Komplektą sudaro 12 flomasterių: 5 pastelinių spalvų, 5 fluorescencinių, juodos ir baltos spalvos. Storas 10mm galiukas leidžia lengvai nuspalvinti didelius plotus. Flomasteriai saugūs, bekvapiai, berūgščiai, pagaminti vandens pagrindu. Tinkami šventinėms dekoracijoms. Šis rinkinys yra puiki dovana visiems, kas mėgsta taikomosios dailės darbelius. Neribokite savo fantazijos!
Ypatybės: Tinkami piešti ant įvairių paviršių, netgi drėgnų ar riebių. Išdžiūvę dažai lieka vandeniui atsparūs. Puikus spalvų pasirinkimas, ryškios fluorescencinės ir švelnios pastelinės spalvos leidžia netikėtus derinius ir švelnius perėjimus. 10 mm stačiakampio formos galiukas tinkamas ir spalvinimui, ir detalėms. Greitai džiūsta ir nepalieka dėmių naudojimo metu. Markeriai supakuoti unikalioje dėžutėje, tvarkingai išdėstyti, kad būtų patogiau nešiotis.
Naudojimas: 1. Prieš naudojimą kelis kartus suplakite, kad pigmentas tolygiai susimaišytų. 2. Spauskite antgalį, kol rašalas nutekės ant antgalio. 3. Po naudojimo sandariai uždarykite dangtelį.
Pastabos: markeriai-flomasteriai yra pagaminti vandens pagrindu, todėl spalvos gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo naudojamo paviršiaus. Siekiant geriausio rezultato, rekomenduojama laikyti horizontalioje padėtyje ir po naudojimo iškart užsukti dangtelius, kad neišgaruotų.
Dėmesio! Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams, naudojimas galimas tik su suaugusiųjų priežiūra. Markerių-flomasterių nelaikyti ant tiesioginės saulės spindulių.
Komplektacija: Markeriai-flomasteriai x12. Dėžutė x1.