Kompiuterinė pagalba
8 611 53650
lt en
Jūsų prekių krepšelis tuščias

Apie mus

Kompiuterinė įmonė UAB "NKC" įkurta 2003 metų vasario mėnesio 24 dieną. Registracijos Nr. AB2003-316, įmonės kodas 126159256. Pagrindinė mūsų firmos veiklos kryptis yra elektronikos taisymas, pardavimas ir priežiūra, kompiuterinių tinklų projektavimas ir diegimas. Taip pat atliekame kompiuterių modernizavimą,  tvarkymą, konsultuojame įvairiais kompiuterinės technikos klausimais.

Prekių importas iš viso pasaulio. Esame visų, pasaulinį vardą turinčių ir dirbančių Lietuvoje distributorinių firmų, (tokių kaip ACC Distribution, ALSO Lietuva, TD BALTIC, ELKO, ASBIS) oficialūs atstovai, todėl galime pasiūlyti labai didelį produkcijos asortimentą. Prekiaujame firmų APPLE, DELL, ACER, HP, LENOVO, COMPAQ, TOSHIBA, FUJITSU, nešiojamais ir stacionariais kompiuteriais, HEWLETT PACKARD , EPSON, CANON, MINOLTA, SAMSUNG spausdintuvais, kopijavimo technika ir eksploatacinėmis medžiagomis (kasetės, toneriai, būgnai, popierius), SONY, MAG, NEC, ViewSonic, SAMSUNG, HYUNDAI, AOC, IIYAMA, HANSOL, SAMPO monitoriais, SEAGATE, WESTERN DIGITAL, Maxtor, Samsung kietaisiais diskais, MICROSOFT, SYMANTEC programine įranga. Todėl mes galime pasiūlyti aukštos kokybės kompiuterius, biuro technika, dalys, eksplotacinės medžiagas. Jeigu jūsų kompiuteris “paseno”, galime jį modernizuoti. Mūsų serviso centras, esantis Raugyklos g.15, Vilniuje, atlieka tiek garantinį, tiek ir pogarantinį aptarnavimą.

Nedvejokite ir patikėkite mums savo elektronikos įrenginą, tikrai liksite patenkinti greitai ir kokybiškai atliktu darbu, mūsų darbuotojų profesionalumu, supratingumu bei paslaugumu.

Atsarginų dalių užsakymas.

Garantinis taisymas atliekamas nemokamai.

Sugedusią arba brokuotą prekę keičiame iš karto jeigu yra sandėlyje.

Negarantinio gedimo atveju, remonto ir dalių kainos su prekės savininku suderinamos priėmimo dieną (jei tai įmanoma), arba, jei gedimo neįmanoma diagnozuoti iš karto, taisymo kaina derinama su prekės savininku telefonu 1-3 darbo dienų eigoje.