Kompiuterinė pagalba
8 611 53650
lt en
Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kaip pirkti

Prekių pirkimas ir pristatymas

1. Registracija:
Užsisakyti ir nupirkti prekę galite tesiog telefonu 861153650 arba užsiregistravus kaip fizinis / juridinis asmuo, kad mes tiksliai įvykdytumeme Jūsų užsakymus. Jei dar nesate užsiregistravę, tai galite padaryti čia 

2. Reikiamos prekės paieška ir pasirinkimas:
Pasinaudokite katalogu ir išsirinkite Jus dominančią prekę. Platesnį prekės aprašymą galite pamatyti paspaudus ant jos pavadinimo arba atsiuntus užklausą su prekės kodu elektroniniu paštu info@nkc.lt. Tuomet atsiusime Jums daugiau informacijos apie prekę.

3. Užsakymas:
Užsisakę prekes, elektroniniu paštu gausite patvirtinimą, jog užsakymas priimtas. Taip pat gausite visą reikalingą informaciją apie apmokėjimą.

4. Užsakymo terminai:
Užsakymo įvykdymo terminas skaičiuojamas nuo pinigų gavimo į mūsų sąskaitą momento. Siuntinys pristatomas per 2-3 darbo dienas  bet kuriuo Lietuvos adresu. Jei pageidaujate,  užsakymą galite atsiimti Jums patogiu laiku iš parduotuvės esančios Raugyklos g. 15, Vilniuje darbo dienomis nuo 10val. iki 19val.

5. Apmokėjimo būdai:
Atsiskaityti už prekes galite per Jūsų pasirinkto banko elektroninės bankininkystės sistema, grynais pinigais užsakymo pristatymo ar atsiėmimo metu arba atsiemant prekę iš parduotuvės esančios Raugyklos g. 15, Vilniuje darbo dienomis nuo 10val. iki 19val.

Apmokėjus bankiniu pavedimu, apie tai informuokite adresu info@nkc.lt, kad užsakymas būtų vykdomas greičiau.

6. Pristatymas visoje Lietuvoje per DPD kurjerį:
Jūsų užsakytą prekę išsiusime bet kuriuo Lietuvos adresu per patikimą kurjerį. Pristatymo kainą matysite užėję į krepšelį. Kainos pristatymas skiriasi nuo prekių svorio (kg).

kg iki    kaina su pvm eur
2 3.00
5 3.68
10 5.00
20 6.30
30 8.41
50 11.04
75 13.41
100 17.34


Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, Jūs siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai, o prekė tvarkinga ir Jūs pretenzijų neturite.

Jei pirkimo metu kyla neaiškumų, skambinkite +370 5 233 00 28 arba +370 611 53650 darbo valandomis nuo 10 ir 19 val. arba siųskite el.laišką su klausimais adresu info@nkc.lt

UAB "NKC" niekada neprašo prisijungimo į Jūsų internetinį banką arba mokėjimo kortelių duomenų. Jeigu kas nors, naudodamas UAB "NKC" vardą, į Jus kreipiasi ir prašo prisijungimo į Jūsų internetinį banką arba mokėjimo kortelių duomenų, neatsakykite į tokius prašymus ir nedelsiant informuokite mus adresu info@nkc.lt bei savo banką arba policiją.