Kompiuterinė pagalba
8 611 53650
lt en
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Akriliniai markeriai - flomasteriai ARRTX, 4 spalvų 10vnt.

Akriliniai markeriai - flomasteriai ARRTX, 4 spalvų 10vnt. (Prekės kodas: LC303601)

18,71 €
Kiekis:
Prieinamumas: Sandėlyje
Aukštos kokybės nenuplaunami akriliniai markeriai-flomasteriai ARRTX yra skirti piešti ant įvairių paviršių, tokių kaip popierius, kartonas, drobė, įvairios sudėties audinys, metalas, keramika, plastikas, medis, akmuo ar kitų. Komplektą sudaro 10 flomasterių: 4 baltos spalvos, 4 juodos spalvos ir po vieną blizgų auksinės ir sidabrinės spalvos. Flomasteriai saugūs, bekvapiai, berūgščiai, pagaminti vandens pagrindu. Ši dėžutė yra puiki dovana visiems, kas mėgsta taikomosios dailės darbelius. Ypatingas spalvų rinkinys tinkamas paryškinti, akcentuoti ir suteikti prabangos įspūdį.
Ypatybės: Tinkami piešti ant įvairių paviršių. Lygus matinis padengimas. Išdžiūvę dažai lieka permanentiniai ir vandeniui atsparūs. 3.8 mm siaurėjantis galiukas išgauna teptuko potėpį. Profesionalūs, paruošti naudojimui iškart, nereikia kratyti ar spausti. Greitai džiūsta ir nepalieka dėmių naudojimo metu. Markeriai supakuoti unikalioje dėžutėje, tvarkingai išdėstyti, kad būtų patogiau nešiotis.
Pastabos: markeriai-flomasteriai yra pagaminti vandens pagrindu, todėl spalvos gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo naudojamo paviršiaus. Siekiant geriausio rezultato, rekomenduojama laikyti horizontalioje padėtyje ir po naudojimo iškart užsukti dangtelius, kad neišgaruotų.
Dėmesio! Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams, naudojimas galimas tik su suaugusiųjų priežiūra. Markerių-flomasterių nelaikyti ant tiesioginės saulės spindulių.
Techniniai duomenys: Spalvos: juoda x4, balta x4, auksinė x1, sidabrinė x1. Dėžutės dydis: 145x145x20 mm. Svoris: 147g.
Komplektacija: Markeriai-flomasteriai x 10. Dėžutė x1.