Informacijos telefonas
8 611 53650
lt en
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Kategorijos

Kiti tinklo produktai

Rūšiuoti pagal:
D-Link DFL-870 NetDefend UTM Firewall Ethernet LAN (RJ-45) ports 6
593,00 €
D-Link DFL-870 NetDefend UTM Firewall Ethernet LAN (RJ-45) ports 6
D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
72,62 €
D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
72,62 €
D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Conver
32,80 €
D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converte
D-Link DSR-250 Ethernet LAN (RJ-45) ports 8, Warranty 24 month(s)
125,00 €
D-Link DSR-250 Ethernet LAN (RJ-45) ports 8, Warranty 24 month(s)
D-Link DSR-500 Ethernet LAN (RJ-45) ports 7, Wi-Fi No, Warranty 24 month(s)
190,00 €
D-Link DSR-500 Ethernet LAN (RJ-45) ports 7, Wi-Fi No, Warranty 24 month(s)